Author: p***6
Date:
Review: very satisfied with short straight pixie cut wig it's a vibe
顏色: SNatural
Price: NT$362
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 70 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| SKU | sb2407012627674745 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4709400 people said the quality is very good!
Author: p***6
Date:
Review: very satisfied with short straight pixie cut wig it's a vibe
顏色: SNatural
Author: l***u
Date:
Review: I love the material and it fits perfectly and looks great 🎊🎊🎉looks classy and elegant
顏色: SNatural
Author: a***5
Date:
Review: كللللشي من شي ان حلووووو بليزززز لايك بناااات
顏色: SNatural
Author: K***M
Date:
Review: Value for money: hair quality is on point,and i love it.
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.